Przedsiebiorstwo Produkcji Urzadzen Chlodniczych Tarczyn Sp. z o.o.
ul. Blonska 85   05-555 Tarczyn
tel./fax +48 22 727 81 61 ; 727 70 15; 727 86 86; 727 70 92; 727 75 86
 
ZARZAD
Marek Jedrzejczak  - Prezes Zarzadu  tel.kom. +48 601 375 556   m.jedrzejczak@ppuch.pl
Slawomir Kwas - Dyrektor Zarzadzajacy - Prokurent  tel.kom. +48 697 702 206   s.kwas@ppuch.pl
DZIAL HANDLOWY
Krystyna Maciejak  - tel.kom. +48 693 358 487 handel1@ppuch.pl
Slawomir Zdrada - Inzynier sprzedazy-Przedstawiciel Terenowy +48 504 926 890 s.zdrada@ppuch.pl
DZIAL TECHNICZNY
Jerzy Wielisiej - Dyrektor Techniczny tel.kom. +48 602 701 335  j.wielisiej@ppuch.pl
Zbigniew Szwarczynski - Kierownik  tel.kom. +48 695 914 896  z.szwarczynski@ppuch.pl
Marcin Wisniewski  -  tel.kom. +48 697 130 786  m.wisniewski@ppuch.pl
 
PRODUKCJA
Marcin Tarkowski - Kierownik tel.kom. +48 695 914 618 m.tarkowski@ppuch.pl
Marcin Furman - technolog tel.kom. +48 695 917 687 m.furman@ppuch.pl
KSIEGOWOSC
Agnieszka Kolodziejczyk - Glowna ksiegowa  tel.kom. +48 725 189 000 ksiegowosc@ppuch.pl

 





Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Chłodniczych Tarczyn Sp. z o.o. proponuje współpracę firmom, które oferują swoje usługi dla szeroko pojętej branży chłodniczej, klimatyzacyjnej oraz grzewczo- wentylacyjnej. Jesteśmy polskim producentem z własną bazą produkcyjną, z działem rozwoju i technologii. 

Formularz zgłoszeniowy:





Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Chłodniczych Tarczyn Sp. z o.o.
ul. Błońska 85 05-555 TARCZYN
tel. +48 22 727 81 61
fax +48 22 727 70 15
Krajowy Rejestr Sądowy
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,XIV Wydział Gospodarczy
Nr KRS 0000014794
Kapitał zakładowy 3 073 500,00 PLN

 

ZARZĄD:

Marek Jędrzejczak - Prezes zarządu
tel. kom. +48 601 375 556 mail: m.jedrzejczak@ppuch.pl

Sławomir Kwas - Dyrektor Zarządzający - Prokurent

tel.kom. +48 697 702 206

mail: s.kwas@ppuch.pl

NIP 797-17-98-990
REGON 672744361